GİZLİLİK VE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI

Kullanıcı tarafından “www.projebir.com” internet sitesi üzerinden satın alma işlemi sırasında paylaşılan ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca kişisel veri olarak tanımlanabilecek bilgiler; işbu Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası (“Politika”) ile belirlenen yükümlülüklerin ifası,  “www.projebir.com” web sitesinin işleyişi için gerekli uygulamaların yürütülmesi, ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi, sipariş teslimatlarının yapılması, müşteri hizmetleri ve şikayet takibi işlemlerinin gerçekleştirilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü elektronik iletişim, profilleme, istatiksel çalışmalar yapılması amacıyla “PROJEBIR ZEYNEP MURSALOGLU SEKERALP ORTAKLIĞI” şirketi “www.projebir.com” web sitesi tarafından Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası’na ve Çerez (Cookie) Politikası’na uygun olarak toplanmakta, saklanmakta ve işlenmektedir.

“www.projebir.com” internet sitemizde hangi tür kişisel verilerin, nasıl toplandığı ve nasıl saklanıp, korunduğuna dair bilgileri işbu “Politika” metinde bulabilirsiniz. “www.projebir.com” internet sitesini ziyaret ederek ve web site üzerinden sağlanan hizmetlerden yararlanmayı talep ederek işbu Politika’da belirtilen şartları kabul etmektesiniz. “www.projebir.com”u kullanırken kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Ancak, lütfen unutmayınız ki hiçbir sistem tamamıyla güvenli değildir. Verilerinizi korumak için gerekli tüm adımları atsak dahi daima, güvence dışında kalma ihtimaliniz söz konusudur. Bu sebeple kişisel verilerinizi paylaşırken çok dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Şirket tarafından talep edilen veriler dışında Şirket’in talebi olmaksızın sizin tarafınızdan iletilen verilerin işlenmesi ise işbu Politika kapsamında Şirket tarafından işlenen kişisel veriler olarak sayılmayacaktır. Bu sebeple e-posta ile mesaj yoluyla veya herhangi başka bir iletişim kanalıyla sesinizi, görüntülerinizi ve sayılanlarla sınırlı olmaksızın Şirket tarafından talep edilmeyen diğer kişisel verilerinizi paylaşmamanız gerektiğini önemle ihtar ederiz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Projebir Zeynep Mursaloğlu Şekeralp Ortaklığı “www.projebir.com” internet sitesi aracılığıyla, müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına sizden satış işlemi sırasında isim, soyisim, e-posta, telefon, T.C numarası gibi kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. “www.projebir.com” site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler ziyaretçilere daha iyi hizmetler sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Sipariş formlarından topladığı bilgileri söz konusu müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Siteye erişim sebebiyle maruz kalınabilecek bilgisayar virüsleri, trojan ve benzeri kötü amaçlı yazılımlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere bu bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zararlardan “www.projebir.com”un  hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır . Kullanıcılar, yukarıda anılan zararlar sebebiyle PROJEBİR’den her ne isim altında olursa olsun herhangi bir talep veya iddiada bulunmayacaklarını peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

 

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Sitemize ürün satın alma amaçlı girilen bilgiler, keza kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Ancak her halde Kullanıcı, kredi kartını güvenli bir şekilde kullanmakla yükümlüdür. PROJEBİR sözleşmeye aykırılık, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.

 

Bilgilerin İşlenme Amacı ve Kişisel Veri İşlemleri

Gizlilik önlemleri alınarak ve kişisel verilerin işlenmesi kanununa uygun olarak tutulmaktadır.

Gizlilik Sözleşmesi ile ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Şirket Adı: PROJEBIR – ZEYNEP MURSALOĞLU ŞEKERALP ORTAKLIĞI

Adres: BEBEK MAH. YENI YOL CIKMAZI SOK. NO:6/3 BESIKTAS-ISTANBUL

Telefon: 0533 929 88 44

E-mail: [email protected]